Reklamacje i Zwroty - Internetowy sklep z zabawkami KRAINAZABAWEK.COM - www.krainazabawek.com

Procedura reklamacji produktu:

Jeżeli jesteś zainteresowany/a reklamacją produktu, przygotowaliśmy dla Ciebie instrukcję:

 1. Napisz do nas na maila (sklep@krainazabawek.com), w którym opiszesz co dokładnie stało się z produktem. Jeśli to możliwe – załącz zdjęcia, które zobrazują wadę produktu.
 2. Reklamowane produkty należy zapakować wraz z formularzem, który znajduje się poniżej. (W przypadku braku paragonu należy podać dokładny numer zamówienia, abyśmy mogli odszukać dokument w systemie.).
 3. Nie przyjmujemy paczek za pobraniem, a także nie zwracamy środków za wysyłkę do nas reklamowanego produktu.
 4. Zwrot środków zostanie zrealizowany tak szybko, jak to możliwe, nie później niż w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki.
 5. W przypadku reklamacji produktów wysłanych za granicę, warunki zwrotu ustalimy indywidualnie, podczas korespondencji z Tobą.
 6. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji otrzymasz zwrot płatności na wskazane przez Ciebie konto.

Staramy się, aby proces reklamacji przebiegał prawidłowo. W trosce o sprawne i szybkie rozwiązanie przygotowaliśmy formularz reklamacyjny.

Zasady zwrotu:

 1. Zwrotu towaru możesz dokonać w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki od KRAINAZABAWEK.COM
 2. Przed upływem tego terminu wyślij do nas zakupiony wcześniej towar wraz z wypełnionym formularzem zwrotu lub poinformuj nas o chęci dokonania zwrotu na adres e-mail: sklep@krainazabawek.com następnie odsyłając towar z wypełnionym formularzem.
 3. Pamiętaj, aby odsyłany towar był nowy, nieużywany, w takim stanie jak otrzymałaś go od KRAINAZABAWEK.COM, w nieuszkodzonym opakowaniu.
 4. W ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki, otrzymasz od nas zwrot płatności.
 5. Zwrócimy Ci równowartość ceny odesłanego towaru.

Staramy się, aby proces zwrotu przebiegał prawidłowo. W trosce o sprawne i szybkie rozwiązanie przygotowaliśmy formularz zwrotu zamówienia.

Add to cart