O Sklepie - Internetowy sklep z zabawkami KRAINAZABAWEK.COM - www.krainazabawek.com

Sklep internetowy KRAINAZABAWEK.COM

Witamy Państwa serdecznie.

KRAINAZABAWEK.COM to magiczny sklep, gdzie spełniają się dziecięce marzenia. Oferujemy szeroki wybór zabawek dla dzieci w każdym wieku: od niemowlaka, przez przedszkolaka aż po starsze dzieci. U nas znajdziecie zabawki dla dziewczynek i chłopców, jeździki, pojazdy akumulatorowe, rowerki dla dzieci, zabawki edukacyjne, trampoliny oraz baseny. W ofercie posiadamy produkty znanych i cenionych na rynku marek: Dumel, Trefl, Smily Play, Fisher Price, Lego oraz wiele innych.  Nasze zabawki kształcą, rozwijają zdolności, zmysł i powalają dziecku odkrywać świat. Najważniejsze jest jednak to, że sprawiają mnóstwo radości!
 
Jako kochający rodzice, doskonale wiemy jak ważną rolę w prawidłowym procesie rozwoju każdego dziecka – w jego codziennej nauce – odgrywają: zabawa i zabawki. „Zabawa poprzez naukę, nauka poprzez zabawę”. Do tego hasła od lat przekonują rodziców psychologowie i pedagodzy. I mają rację! Zabawki nie tyle pozwalają przywołać dzieciństwo i wzbogacić je, ale także poszerzają horyzonty myślowe oraz wspierają rozwój fantazji i wyobraźni – co jest niezwykle cenne dla małego człowieka. Nie wspominając już o tym, że dzieci je uwielbiają! Bo przecież czym byłoby dzieciństwo bez maskotek, lalek, samochodzików, kredek, plasteliny, nożyczek, kleju i farb…? Czym byłoby bez swobody, uśmiechu, zabawy i radości?
– „Latem bez ciepła i słońca” – to dobre porównanie.

Podobnie jak my – dorośli niegdyś cieszyliśmy się z takich zwykłych figurek żołnierzyków i postaci z bajek, bawiliśmy pierwszymi dostępnymi w Polsce klockami Lego, graliśmy w „Państwa – Miasta”, „Monopoly”, „Chińczyka” i „Kosmobiznes”, tak teraz nasze latorośle mają jeszcze większe możliwości poznania i nauki kreatywnego myślenia, samorozwoju, samorealizacji i urozmaiconej kształcącej zabawy.
Asortyment gier, puzzli, gadżetów, zabawek i akcesoriów szkolnych oraz tematycznych – jaki mamy do zaoferowania – jest nie tylko szeroki, ale przede wszystkim nastawiony na rozwój twórczego postrzegania świata u dziecka. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać nawet największym oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów – tych Małych i tych Dużych, oraz ich Rodziców. To nas najbardziej cieszy i sprawia, że nasza praca jest dla nas czystą przyjemnością i radością.
 

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

Add to cart